Floor van der Heijden PDF Afdrukken E-mailadres

Hallo geïnteresseerde voor de penningmeester van Mundus!

Want ja, dat ben ik. Mijn naam is Floor van der Heijden en ik ben dit jaar verantwoordelijk voor de financiën binnen deze mooie studievereniging. Ik ben 21 jaren jong, ben bezig met mijn derde jaar planologie, kom oorspronkelijk uit Ugchelen (bij Apeldoorn) en woon vanaf het begin van mijn studie met veel plezier in Nijmegen.

In Apeldoorn ben ik na mijn jaren op de basisschool op het Stedelijk Gymnasium terecht gekomen, waar ik altijd hard heb moeten ploeteren. Extra blij was ik dan ook dat ik na 6 jaar al slaagde. Echter omdat ik nog geen idee had wat ik wilde gaan studeren en door een volleybalblessure met lange revalidatietijd, ben ik het jaar dat volgde nog niet gaan studeren, maar gaan werken bij het restaurant van de Apenheul. Pas aan het eind van dat jaar heb ik mijn keuze gemaakt voor planologie in Nijmegen. En dat is tot nu toe een zeer goede keuze geweest!

Mijn studietijd is de afgelopen jaren onlosmakelijk verbonden geweest met Mundus. In mijn eerste jaar heb ik in de ontspanningscommissie plaats genomen en in mijn tweede jaar ben ik in de lustrumcommissie bezig geweest met de organisatie van het 2e lustrum van Mundus. Aan beide commissies heb ik deelgenomen als secretaris. Echter toen er halverwege mijn tweede jaar opeens bestuur ambities bij mij gingen borrelen, wilde ik de uitdaging aan gaan om penningmeester te worden.

En voilà, wederom, dat ben ik. Je kunt mij herkennen aan mijn haar, hoofd, voeten, armen,…. Ach, zie hier ook een foto van mij. Tot snel op de Munduskamer!

Laatst aangepast op dinsdag 18 oktober 2011 12:21